Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Konferans Koltuğu Yapan Firmalar

Konferans salonlarının en önemli parçalarından biri olan koltuklar, konforlu ve bakımı kolay olması gereken malzemelerden biridir. Konferans koltuğu yapan firmalar arasında bizim firmamızın farkı, kalite ve güven dolu bir hizmet vermeyi sağlamaktır. Kumaş renkleri, sünger ve ayak iskeleti alanında iyi malzemenin kalite getireceğini bilir ve ona göre montaj işlemimizi yaparız.

Konferans Salonu Koltuk Dizaynı

Koltuk tasarımlarında, kalite, dayanıklılık ve şıklık ön planda yer almaktadır. 27 adet kumaş seçeneği olan koltuk standartlarımız, aynı zamanda 60 devir polyester kumaşlarla yapılmıştır. Ayak iskeleti ve iç iskelet yapılarının çelikten olduğu koltuklarımız, 3 yıl garantili ve 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vererek, her zaman yanınızda olmaya özen göstermektedir.

Salon koltuklarının birçok kişi tarafından etkileşim kurulan demirbaş araçlar olduğunu düşünülürse, sık kullanımda sıkıntı yaratmayacak aynı zamanda temizliği ve değişimi kolay olacak malzemelerle elde edilmesi gerekebilmektedir. 58 dansite doğal poliüretan dökme sünger kullanılmakta olan koltuklar aynı zamanda modele göre yükseklik ve derinlik değerleri değişen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Konferans Salonu Koltuk Modelleri

Konferans salonu koltuk yapan firmalar arasında en çeşitli koltuklara sahip olabileceğiniz firmamız, ahşap bazlı, kolçaklı şık koltuk modelleriyle salonunuzun dizaynına katkıda bulunabilecektir. Seminer, konferans ve tiyatro olanlarında kullanılabilecek olan bu koltuk modelleri, kreslo, tivoli ve soft uzun koltuk modelleri olabilmektedir. Hem sizin seçeneğinize göre hem de salonunuzun iç tasarımına göre seçebileceğiniz koltuklarımız, uzun süre kullanabileceğiniz 10 yıl garantisi olan ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Salonunuza şık bir görünüm kazandıracak, aynı zamanda misafirlerinizin konforlu bir şekilde oturabilecekleri çelik iskeletli, polyester kumaş ile yapılan birbirinden şık koltuk seçeneklerimizi siz de kısa zamanda inceleyebilirsiniz.

Garantili Konferans Koltuğu Hizmeti

Koltukların yapımında kullanılan malzemeler ve montaj aşamasındaki özenimiz sayesinde, uzun süre kullanılabilecek dayanıklı koltuk modelleri hizmetlerimi arasında yer almaktadır. Konferans koltuğu, tiyatro ve seminer salonlarının en önemli parçalarından biri olan koltuklar, kalite standartları düşürüldüğü zaman salonun zeminine zarar vererek, daha çok masraflı bir durum yaratabilmektedir. Uzun yıllar çalıştığımız bu alanda gerek tecrübelerimi, gerekse bilgilerimizin ışığında konferans salonu koltuk yapan firmalardan ayrıcalıklı olarak 10 yıl garanti vermekte 12 yıl yedek parça imkanı sunmaktayız.

Salon koltuğu yapımında kullanılmakta olan bütün malzemeleri özenle seçer, monte eder ve olabildiğince uzun süre kullanabileceğiniz bir konferans salonunuzun olmasını amaçlarız. Bizimle iletişim kurarak, koltuk seçeneklerimiz ve konferans salonu hizmetlerimiz hakkına bilgi alabilirsiniz.

Konferans Koltuğu Fiyatları

Konferans salonu koltuk fiyatları, renk ve model seçeneklerine göre değişim göstermektedir. Hizmet anlayışımız % 100 garantili ve kaliteli konferans salonu hizmeti vererek, sizleri bu alanda layık olduğunuz şekilde desteklemektedir. Çelik iskelet ve profiller kullanılarak yapılan koltuklarımız, renk ve kumaş seçimleri iç dizayna göre ayarlanarak sizlere sunulacaktır. Aynı zamanda konferans salonunuzun ses akustik dizaynı, zemin ve basamak ihtiyaçlarını yapan firmamız, uygulamaların hepsini birbirine uygun bir şekilde gerçekleştirerek hepsinin uzun süre dayanıklı kalmasını sağlayacaktır. Kaliteli ve güvenilir bir konferans salonu dizaynı için, akustik duvar, halı zemin ve koltuk hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.