Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Konferans Salonu Yapan Firmalar

Konferans salonu yapımında kaliteli malzeme ve iç tasarım alanında uzman olan firmamız, sünger, iç iskelet, kumaş renkleri gibi seçenekler sunarak doğal poliüretandan koltuklar yapmaktadır. Konferans salonu zemini, havalandırma sistemleri ve koltuk modelleri için konferans salonu yapan firmalar arasında bizi seçebilir, salonunuzun konforlu bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Konferans salonunun nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, konferans salonu yapımı başlıklı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Konferans Salonu Dizaynı

Salon ferahlığı, koltukların konforu ve iç mimari alanındaki dizayn çalışmaları konferans salonu yapımında önemli bir yere sahiptir. Koltukların yapımında kullandığımız sünger seçenekleri ile rahat oturum ve kolay temizlik imkanı sağlanır. Konferans salonu yapan firmalar arasında profesyonel bir ekiple çalışarak, zemin yükseltme standartlarımızdan, ağırlık merkezli hareketli oturak modellerimize kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek yapmaktayız.

Kumaş, çelik platform ve sünger yapılarının kalite standartları oldukça yüksek olan firmamız, konferans salonu dizaynında her şeyi baştan sona düşünerek tasarlamaktadır. Zemin kapasitesi 16 ton yük olan zemin, % 2 esneme payıyla dayanıklılığı artırılmış kaliteli bir hareketli zemin özelliğine sahiptir.

Konferans Salonu Koltuk Seçenekleri

Konferans salonları birçok misafirin ağırlandığı, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılması gereken özelliklere sahip olmaktadır. Özellikle salonun en çok temas edilen bölgelerinden biri olan koltuklar, 27 renk seçeneğiyle salonun iç mimarisine de uyumlu bir şekilde dizayn edilebilmektedir. Hareketli kapaklar, 60 devir polyester kumaş ve ağırlık merkezli oturak kısımlarıyla 3 yıl garantisi bulunan ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Konferans salonunun, zemin ve tavan yapına uygun uygulanacak bütün sistemler, çelik  profillerle sağlanacak, derinlik ve yükseklik ayarları salonun metre karesine göre hesaplanacaktır. Konferans salonu yapan firmalar arasında yer alan firmamız, kalite standartları yüksek, garantili ve güvenilir bir hizmet sunmaya özen göstermektedir.

Konferans Salonu Zemin Ve Basamak Sistemleri

Konferans salonlarının en önemli noktalarından biri olan zeminler, koltuk, sahne ve akustik sistemler için önemli bir yere sahiptir. Özellikle zeminde kullanılacak malzeme özellikleri, basamakların iç kısımlarındaki dayanıklılık ve yük binme kapasitesi son derece önemlidir. Zemin yükseltme işleminde kullanılan 40x40 ile 40x60 mm profiller çapraz kaynak tekniğiyle çelik ızgaradan oluşturulmaktadır. Ham sunta kaplama kullanılarak, salonun iç akustiğine de katkı sağlayacak olan zemin ve basamak yapılar, aynı zamanda 16 ton yük kaldırma kapasitesine sahiptir. Platformlarımızın 12 yıl garantisi olduğu gibi kullanılan malzemelerin gerçek çelikten kullanıldığına emin olabilirsiniz. Güven, kalite ve tasarım kısmında konferans salonu yapan firmalardan biri olarak ayrıcalık hissetmenizi sağlarız.

Konferans Salonu Yer Döşemeleri

Salon yapısına göre döşemelerin de tasarımlarını yapacak olan firmamız, ahşap süngerler ve alüminyum eşik çatısı kullanılan basamak ile zemin kurulumunda şık döşeme hizmetleri de vermektedir. Yangın gibi durumlara karşı da iç tasarım önlemlerinden biri olan alüminyum eşikler, üstleri halı döşemeyle kaplanarak şık bir görünüme sahip olacaktır. İstediğiniz renk seçeneklerine uygun yapılacak olan döşemeler, koltuk ve duvar renklerine göre muhteşem bir görüntü için tasarlanmaktadır.

İstediğiniz halı ve koltuk renkleri idare birimleri tarafından imza karşılığında belirlenmektedir. Bunun dışında parke, halı ve koltuk renkleri için işlem yapılmayacağından emin olabilir, firmamız size güvenilir bir hizmet vermektedir.

Konferans Salonu Havalandırma Sistemleri

Birçok misafirin ağırlandığı konferans salonlarında havalandırma sistemleri, iç dizayn kadar öneli bir yere sahiptir. Özellikle yaz ve kış aylarında iç kısımların havasız kalması nedeniyle içeride yoğun bir koku, toz bulutu olmakla birlikte misafirlerin de daha kötü hissetmesine neden olunabilmektedir. Ana havalandırma fanı ile iç kısımdaki hava dışarı aktarılarak, yerine tıpkı bir pencere sistemi gibi temi havanın gelmesi sağlanacaktır. Böylece salonun hava alarak, pis havanın dışarı atılması sağlanır. Konferans salonu yapan firmalar arasında profesyonel bir hizmet alacağınız firmamız, kısa zamanda havalandırma sisteminin kurulması için size destek olmaktadır.

Konferans Salonu Tadilat Hizmetimiz

Salon kurulumu ve tasarımı alanında konferans salonu yapan firmalar içinde salon sistemlerinin kurulması, zemin ve basamak yapımı aynı zamanda akustik duvar oluşturma gibi kapsamlı hizmetleri bizden alabilirsiniz. Hizmet alanında sınır tanımayan firmamız, sizlere konferans salonu tadilat işlemlerinde de yardımcı olacak, aydınlatma ve ses sitemleriyle teknik ekibimiz ilgilenerek salonunuzun kısa zamanda kullanıma açık bir hale getirilmesi sağlanacaktır.